Фонд Благодар

м.Селидове

Освіта допомагає людині розкрити потенціал, вчитися чомусь новому, бути грамотним і моральним. Якщо кожен день людина буде підвищувати планку, домагатися нових висот, самовдосконалюватися, шукати відповіді на питання, що цікавлять, то це забезпечить йому комфортне, яскраве та насичене життя.

Освітня платформа для школи №2 м. Селидове

Мета Фонду – стати зразком для інших закладів освіти як платформа загальнонаціонального масштабу в країні. Фонд створюється з метою популяризації самой ідеї громадської підтримки шкільної освіти в масштабах всієї країни для об’єднання соціально – відповідального бізнесу та громадян, яким не байдужа доля учнів, рівень їх підготовки в умовах глобалізації світових процесів. Основною метою Фонду є провадження благодійної діяльності у сфері освіти, охорони здоров’я, розвитку культури та мистецтва, науки та наукових досліджень, спорту і фізичної культури; сприяння здійсненню державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища учбового закладу, розташованого за адресою:місто Селидове, вулиця Маяковського, будинок 39а. Розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах. Підняття престижу учбового закладу, її удосконалення.
Фінансування 100%
Технічна реалізація 100%
Кадровий потенціал 35%

Фонд “Благодар” дає навчальним закладам можливість йти по сучасному шляху розвитку та забезпечує краще майбутнє для учнів та вчителів

Члени фонду

Морозова Л.О.

Керівник фонду Благодар

Підтримка

Наша команда постійно зростає! Приєднайся до нас. Поміркуй сьогодні.

Ми відкриті до співпраці, напишіть нам