Селидівської ЗОШ №2

педагогів
Нагороджено медалями
золоті

“Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 м.Селидове розпочала свою дiяльнiсть 1 вересня 1951 року.”

У розпорядженні учнів просторі світлі кабінети, спортивна та актова зали, автоклас (2 навчальні машини), сучасний комп’ютерний клас (13 комп’ютерів з процесором Intel 400, підключених до системи Internet; лінійка вбудованих кольорових професійних принтерів, професійний сканер, ксерокс, спеціально розроблена по- італійським проектом меблі), відеосистема, сучасна музична апаратура, супутникове телебачення (стаціонарне), мультимедійний клас і багато іншого …

З огляду на потреби сучасного інформаційного суспільства в школі профільно вивчається: автосправа і гуманітарні предмети.
Профільність навчання обеспечівапется факультативними, індивідуальними і додатковими заняттями з предметів.
У школі діє система роботи з обдарованими та здібними учнями через наукове товариство старшокласників “Пошук”, участі у всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, а так само через факультативи, індивідуальні заняття. Важливе місце в цій роботі займає бібліотека, яка налічує понад 2000 примірників художньої літератури та понад 8000 примірників підручників, а так само співпраця з психологом школи.
Педагогічний колектив працює над проблемою: “Формування домінуючих компетентностей учнів під час навчально-виховного процесу”.
У школі діє 5 кафедр. Вони об’єднують вчителів окремих або споріднених наук, мають право самостійного прийняття рішення в межах своєї компетенції.

Наша команда

Керування